השבוע: פודקאסט על סטארטאפים

פרק 15: Barrels vs. Ammo, יוזר פידבק - למה זה כל כך חשוב, קומבו מנצח - Dropbox+Hackpad+Alfred, דברים שעבדו ודברים שלא עבדו II

Episode Notes

Barrels vs. Ammo
עקרון בגיוס מועמדים לעבודה ועל איך ערך נוצר בחברה. על ההבדל בין עובדים שיודעים לסגור את הפינה לבין עובדים שיודעים איך לעזור לאנשים כאלו. עובד שהוא קנה יודע איך להביא מוצר לשוק ברמה הגבוהה ביותר, יודע איך לגרום לאחרים לעזור לו והכי חשוב - הוא יודע איך לעשות את כל זה בלי לבקש מאנשים מעליו לקבל החלטות בשבילו. זה האיש שאתם רוצים אתכם יותר מכל סוג אחר של איש (או אישה).

יוזר פידבק
זווית חדשה על נושא טחון. וחשוב. המשוב מהמשתמשים הוא כח מניע משמעותי שנוגיע לכל האספקטים בחברה, משיווק ועד פיתוח. המשוב מלמד אותנו על המוצר שלנו, מה עושים איתו ומה לא עושים איתו. אנו דנים באיך לגשת לאוצר המידע הזה, ומדגישים שחשוב שהכפתור של הפידבק יהיה גדול ולמעלה.

הקומבו Dropbox+Hackpad+Alfred
אחסון מידע+כלי לעריכה משותפת של מסמכים+תוכנת חיפוש. איך שילוב הכלים האלו מאפשרים לנו להיות מהירים, מסודרים, יפים, אמיצים וחולקים ידע בכזו יעילות שאנחנו לא חוזרים אחורה אף פעם. שמות סטנדרטיים למסמכים מאפשרים לנו למצוא מידע שאנחנו לא יודעים אם הוא קיים, לחלוק את שלנו ולצאת כל כך מהר שבקושי מרגישים! זה רק למק (אבל להרבה מכם יש מק).

דברים שעבדו ודברים שלא עבדו II
נקמתו של פיצ'ר מנצח שאף אחד לא השתמש בו למרות שקיוונו שהוא יתפוס ועל קטע קוד שלימד אותנו ממש המון על הפרופיל של המשתמשים שלנו, למי מהם קלין נותנת הכי הרבה ערך ואיך לנצל את המחקר הזה לתועלות שונות.


תצטרפו לאימייל השבועי שלנו בשביל לקבל הודעה על פרקים חדשים, לינקים לדברים שדיברנו עליהם, ודרך קלה לשאול אותנו שאלות.